BASIN ODASI

Genel Kurul Karar Özeti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi’miz, ESKİ Genel Kurul’u sıfatıyla 2560 Sayılı  Kanun’un 5.maddesi  gereğince toplanarak 25 Mayıs 2022 tarihli olağan ESKİ Genel Kurul toplantısında aldığı kararların özetleri aşağıda belirtilmiştir.

KARAR ÖZETİ :

  1. Tarifeler Yönetmeliği Taslağı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy birliği” ile kabul edildi.
  2. Disiplin Amirleri Yönetmeliği Taslağı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy birliği” ile kabul edildi.
  3. Kalabak Damacana Dağıtım Yönetmeliği Taslağı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi.
  4. Norm Kadro Çerçevesinde Kadro Grupları Arasında Kadro Aktarma İşlemleri ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy birliği ” ile kabul edildi.
  5. 2021 Yılı Bütçe Kesin Hesabı ve Taşınır Kesin Hesabı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi.
  6. ESKİ Genel Müdürlüğünün 2021 Yılı Faaliyet Raporu Raporu müzakere edilerek İşari Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi.