BASIN ODASI

Genel Kurul Karar Özeti

Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Kasım ayı olağan Genel Kurul toplantısının 2. birleşimi, 2560 sayılı Kanunun 5. maddesi gereğince 28 Kasım 2023 tarihinde yapılarak, ESKİ Genel Kurulunun 2. birleşiminde aldığı kararların özeti aşağıda belirtilmiştir.

KARAR ÖZETİ :
1-2024 Yılı Yatırım Programı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi.
2- 2024 Yılı Performans Programı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporu okunarak İşari  Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi.
3- Su ve Atıksu, Hizmetler ve Teminatlar, Yaptırımlar Tarifesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi.
4- 2024 Yılı ve İzleyen İki Yıl Bütçesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi.
5-  2024 Yılı Geçici İşçi Vizesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy birliği” ile kabul edildi.
6-  Memur Kadrolarında Derece Değişiklikleri ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy birliği” ile kabul edildi.